HögforsGST Oy myynti

Koko Suomen kattava myyntiorganisaatiomme palvelee teitä mielellään kaikissa lämmitys- ja energiansäästökysymyksissä.

Järjestämme mielellämme koulutuksia ja tuote esittelyjä urakoitsijoille, isännöitsijöille ja suunnittelijoille. Ota siis pikimmiten yhteyttä paikalliseen piiripäällikköön.

HybridiLTO lähtötietolomakkeet lähetetään paikalliselle piiripäällikölle joka käsittelee tiedot ja yhdessä suunnitteluosastomme kanssa mitoittaa kohteet.

Pohjois-Suomi piiripäällikkö

Arto Pukari
Teknologiantie 1 A203
90590 Oulu
tel: +358 400 738038
fax: +358 8 815 5488
arto.pukari@gst.fi

Länsi-Suomi piiripäällikkö

Teemu Lintala
PL 112, 61301 Kurikka
Puh. 0400 738 039
teemu.lintala@gst.fi

Lounais-Suomi piiripäällikkö

Kimmo Hieta
Sellukatu 5
33400 Tampere
Puh. 0400 738 036
kimmo.hieta@gst.fi

Itä-Suomi piiripäällikkö

Merja Junttanen
Pohjukansalontie 1
PL 55, 79101 Leppävirta
Puh. 0400 738 035
merja.junttanen@gst.fi

Etelä-Suomi piiripäällikkö

Jari Ojanen
Sellukatu 5
33400 Tampere
Puh. 0400 738 037
jari.ojanen@gst.fi

Etelä-Suomi piiripäällikkö

Jari Hakonen
Puutarhatie 20 B
01300 Vantaa
Puh. 0400 738 318
jari.hakonen@gst.fi

Kaakkois-Suomi Piiripäällikkö

Teemu Savolainen
Pohjukansalontie 1
79101 Leppävirta
Puh. 0400 792 866
teemu.savolainen@gst.fi